ABOUT

Witajcie,
jesteśmy trzema dziewczynami z Krakowa. Poznałyśmy się w pracując w tej samej firmie  i szybko zorientowałyśmy się, że mamy podobny styl, często wybieramy takie same ubrania , czytamy te same książki. Dlatego tez powstała inicjatywa stworzenia czegoś wspólnie.

Postanowiłyśmy założyć bloga, o tym co nierozłączne z istotą kobiecości czyli o modzie, urodzie ogólnie pojętym stylu. Będziemy prezentować wam swoje pomysły na stylizacje, pisać o tym co nowego w świecie urody a także dzielić się z wami na bieżąco wszelkimi ciekawostkami.

Choć nie było łatwo dokonać podziału „obowiązków” ja (Karolina) i Ewa będziemy przygotowywać dla was stylizacje, Jagoda natomiast wprowadzi was w świat kosmetyki.
Mamy nadzieje, ze wszystkim zarówno nam i wam dziewczyny dostarczy to wiele nowych pomysłów i przede wszystkim zabawy, bo tym przecież właśnie jest moda.

:)
Karolina,
Jagoda,
Ewa

Coś więcej...

KAROLINA
 

Zakochana w modzie i wszystkim, co związane z byciem kobietą.

Moja aktualna praca związana jest z modą. Studiuję kulturoznawstwo dalekowschodnie, uwielbiam koty ( zwłaszcza swojego rudego Mańka), podróże po odległych światach a także fotografię, która pozwala zatrzymać to, co ulotne.  
Moda zawsze była moją pasją, na zmianę z książkami czytałam czasopisma modowe, poszukując inspiracji z i wolności na wybiegach.  
Nasz wygląd zewnętrzny jest kreacją samego siebie, charakteru, osobowości, dlatego uważam, że najważniejsze jest, żeby czuć się dobrze w tym, co nosimy. Bawiąc się modą, pokazujemy siebie z różnych stron i to jest w tym chyba najciekawsze.
Z ciekawostek, choruję też na nieuleczalny zakupoholizm ;), lecz kiedy wchodzę do sklepu stylizacje same tworzą się w mojej głowie. 
Dlatego postanowiłam podzielić się z wami swoimi pomysłami na łamach bloga:)JAGODA


Odkąd pamiętam eksperymenty z kosmetykami w roli głównej zajmowały mnie bez reszty. Bawię się próbując kremy, testując zabiegi, tworząc design paznokci (od niedawna także próbuję metodą żelową), ćwiczę i uczę się na sobie i innych odważnych ;-). O efektach moich doświadczeń opowiadam koleżankom i dokonuję ich oceny, a te, które szczególnie przypadną mi do gustu, do dziś chętnie wykorzystuję.
Skończyłam zarządzanie na AGH-u. Po obronie pracy licencjackiej postanowiłam zrobić coś dla siebie i zapisałam się do szkoły kosmetycznej. Początkowo tylko dla zabawy, ale szybko zrozumiałam (nie tylko ja, ale moi najbliżsi również), że to jest to, z czego czerpię radość i energię. Dzisiaj wiedzę zdobywaną w szkole uzupełniam na stażu, gdzie ćwiczę, przyglądam się zabiegom i poznaję rodzaje skóry, pracę gabinetową i najczęstsze problemy Klientek.
Tutaj opowiem Wam ‘po ludzku’ o najciekawszych zabiegach, metodach pielęgnacji w domu, ciekawych imprezach kosmetycznych, o tym jak wykonać stylizację paznokci i o ciekawostkach z branży kosmetycznej.
Zapraszam do lektury mając nadzieję, że sprawi Wam ona tyle zabawy, ile mi satysfakcji :).

EWA

Inżynier , choć z głową w chmurach i pewnie, dlatego połączyłam  matematykę z powietrzem, wybierając ochronę środowiska. Interesuje mnie fotografia, literatura i lubię poznawać techniki samorozwoju oraz eksperymentować.  Ciągle pracuje nad udoskonalaniem samej siebie. Moją pasją jest oczywiście moda, temu też poświęcony jest  ten blog. Moja rola to przede wszystkim dodatki które kocham i chce nimi „zarazić”  inne osoby, ale nie zamknę się tylko w  tej dziedzinie.
Diabeł tkwi w szczegółach, dlatego tak ważne jest, aby dopracowywać wszystko w  najdrobniejszych elementach , czy to w życiu, czy w ubiorze. Zawsze tak uważałam i dlatego zajmuje się wszystkimi detalami i gadżetami ( modowymi , ale nie tylko). Dzięki nim możemy poczuć się pewniej i wykreować własny styl, dodać szczególności miejscom w których przebywamy lub po prostu ułatwić sobie życie, dlatego nigdy nie zapominam o dodatkach na co dzień. A TAK NAPRAWDĘ WYGLĄDAMY :)


Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękujemy wszystkim za komentarze i opinie:) Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie wasze pytania. Zapraszamy także do wzajemnej obserwacji :)