sobota, 15 czerwca 2013

Bungee Jumping
Myśleliście kiedykolwiek o skoku na bungee? A może nawet o tym marzyliście? Ja należę do tej drugiej grupy i nareszcie udało mi się to marzenie zrealizować. Co więcej, zdecydowanie planuję to powtórzyć, i to jeszcze nie raz. Jeżeli ktokolwiek z was chciałby spróbować, ale się boi, przełamcie strach a nie pożałujecie- będziecie z siebie dumni.
Ja skakałam w Zakopanem, z wysokości 90 metrów- to jeden z najwyższych obiektów w Polsce (drugi znajduje się w Warszawie)
Bungee to idealny pomysł na nietypowy, i przede wszystkim niezapomniany prezent dla bliskiej osoby, kolegi, koleżanki, teściowej a nawet dla nwaszego wroga ;) Bilet podarunkowy można kupić przy bungee w dniach otwarcia, lub w formie prezentu  na stronie www.wyjatkowyprezent.pl. Nie są one wystawiane na konkretny dzień ani godzinę, ważne do końca sezonu, czyli do września.
Jeśli chodzi o wrażenia, dla mnie najgorsze było bujanie kabiny, kiedy wjeżdżaliśmy na górę. Później było już tylko lepiej. Nie jestem w stanie opisać słowami, jakie to uczucie, adrenalina i emocje- to trzeba przeżyć samemu.

Także do dzieła! Czekam na wasze wrażenia ze skoku :)

www.jumping.pl

Karolina


3 komentarze :

 1. Szacuneczek - za odwagę!:-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Cześć dopiero zaczynam jak byś mogł/a polubić -->
  https://www.facebook.com/PatrycjaPatrishiaKlodzinska?ref=hl i obserwować oraz
  dodawać komentarze na blogu --> http://patrycja-patrishia-klodzinska.blogspot.com/ .
  Będę bardzo wdzięczna jeszcze jakbyś udostępnił/a to u siebie na blogu w poście :)) Z
  góry bardzo bardzo dziękuje :D

  OdpowiedzUsuń
 3. podziwiam Cię za odwagę.Ja zaraz miałabym wizje ze lina się urwie :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wszystkim za komentarze i opinie:) Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie wasze pytania. Zapraszamy także do wzajemnej obserwacji :)