piątek, 7 grudnia 2012

Uwaga! Kosmetyczka!

 XXI wiek oprócz wszystkich innych epitetów go określających, staje się wiekiem kultu piękna i pielęgnacji ciała. Wzrasta zainteresowanie zabiegami kosmetycznymi, chirurgią estetyczną, rośnie świadomość klientów na temat oferowanych usług… jednak obok tego rośnie też ilość pułapek, które czekają na nas w gabinecie. 
Obserwuję klientki (czy to na stażu, czy wśród moich koleżanek, ale także sama jestem klientką), słucham jak wyglądają wizyty u kosmetyczek i widzę, że coraz częściej nie jesteśmy z nich zadowolone. Bardzo zależy mi na tym, żeby choć trochę odczarować to, co powinno być dla nas przyjemne i poprawiać nasze samopoczucie. Chciałabym pokazać, na co warto zwrócić uwagę w czasie trwania zabiegu, ale też przed jego wybraniem, by uniknąć rozczarowań i wybierać mądrze nie tylko zabieg, ale przede wszystkim kosmetyczkę z prawdziwego zdarzenia. Z tego powodu uruchamiam cykl postów „uwaga! Kosmetyczka!”, do których lektury gorąco Was zachęcam. Na pierwszy ogień pójdzie: wywiad kosmetyczny – czym jest, co powinien zawierać i czy musi być wykonany przed zabiegiem; zakupy grupowe – jako zagrożenie dla klientów; niektóre zabiegi – fakty i mity; a następnie inne tematy, które mnie i Was poruszą (przesyłajcie mi sugestie). 

Zapraszam już jutro na pierwszą część! 
Jagoda

1 komentarz :

  1. witam, dziękuję za wizytę. również dodalam do obserwowanych;)

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wszystkim za komentarze i opinie:) Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie wasze pytania. Zapraszamy także do wzajemnej obserwacji :)