środa, 13 lutego 2013

Valentine's Day Loves...
             W walentynki trzeba zadbać o wszystkie detale – dlatego jeśli chcecie, by ukochany zapamiętał ten dzień na bardzo długo, zróbcie mu niespodziankę w postaci uwodzicielskiej i seksownej bielizny. 
                 Święto Zakochanych to dzień kiedy udowadniamy sobie jak ważni dla siebie jesteśmy i jak bardzo się kochamy. Zadbajmy o najdrobniejszy szczegół tego dnia, od dania jakie będziemy jedli po to co mamy pod ubraniem. Możemy celebrować to nie tylko 14 lutego, ale w jaki kol wiek inny dzień ważny dla Was.           
        Jaka powinna być Walentynkowa bielizna? Prześwitujące materiały, koronka, miękki jedwab i uwodzicielska czerwień sprawią, że tego dnia poczujesz się mega seksownie. Różowa, czarna, fioletowa a może biała,  na pewno taka w której będziecie czuć się dobrze, która podkreśli Wasze atuty i bardzo seksowna!!
        Ścieciówki przygotowały na specjalne kolekcje walentynkowe. Ciekawą bieliznę znajdziecie w H&M, Oysho, Reserved, Triumph, New Yorker, New Look, Victoria’s  Secret, Intimissimi, KappAhl i na  intymna.pl.

Eva

KappAhl

Reserved

C&A

Victoria’s  Secret

Intimissimi

New Look


Oysho


H&M
2 komentarze :

Dziękujemy wszystkim za komentarze i opinie:) Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie wasze pytania. Zapraszamy także do wzajemnej obserwacji :)