czwartek, 31 stycznia 2013

Biżuteria, która dodaje energiiChciałam wam przedstawić biżuterię innowacyjną, piękną, efektowną, tworzoną z „przymrużeniem oka”, ale z dużą dozą smaku. Jest ona sztuką samą w sobie. Doceniły ją kobiety w Polsce, ale i pokochała sama Madonna i Lana Del Rey. Tworzy ją własnoręcznie polska projektantka, Karina Królak. Designerka wykonuje biżuterię z nietypowych materiałów. Dalekie jej złoto, kryształy Swarovskiego czy inne drogocenne materiały. Pani Karina wytwarza swoje projekty ze sreberek po czekoladzie, koralików, sznurków bawełnianych, drewna czy filcu. Projektantka podkreśla, jak ważny jest recykling i pokazuje, ile ciekawych rzeczy można stworzyć, wykorzystując coś, co wydaje się być zupełnie niepotrzebne. Jest to biżuteria w 100% Eko. 


Spod rąk artystki wychodzą bardzo efektowne dodatki i akcesoria. Są kolorowe, tworzą ciekawe wzory. Biżuteria jest bardzo różnorodna i o wiele więcej warta niż to, co proponują sieciówki. Ja pokochałam ją od pierwszego spojrzenia i już zapragnęłam posiadać choć jeden kolorowy naszyjnik lub filcowy pierścionek wykonany przez Panią Karinę.
Taka barwna biżuteria ma w sobie dużą dawkę dobrej energii. Noszone dodatki wyglądają bardzo efektownie i przełamują szarość, którą mamy na co dzień ( zwłaszcza od kilku miesięcy, a do wiosny jeszcze bardzo daleko ) i najczęściej w naszych stylizacjach. Zakładając właśnie tą biżuterię mamy pewność, że zwrócimy na siebie uwagę i poprawimy sobie humor! 
Biżuterię Kariny Królak możemy dostać w:
 • ·         Sklepie Blind w Warszawie na ul. Mokotowskiej 63,

 • ·         Sklepie ZOOM na ul. Nowogrodzkiej 86/89 w Warszawie

 • ·         Sklepie Awangarda w Łodzi na ul. Piotrkowskiej 87.

A sama projektantka tworzy swoje dzieła przy ul. Inżynierskiej 3/13 w Warszawie.


Eva
6 komentarzy :

 1. wow piękna i efektowna ta biżuteria;)

  OdpowiedzUsuń
 2. fenomenalna jest ta biżuteria. wystarczą rurki biały t-shirt i któryś z naszyjników. MEGA!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. rewelacyjna bizuteria!uwielbiam własnie taka kolorową!

  OdpowiedzUsuń
 4. Interesująca, taka radosna :)
  Pozdrawiam, http://bizuteriamanatta.blox.pl

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wszystkim za komentarze i opinie:) Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie wasze pytania. Zapraszamy także do wzajemnej obserwacji :)