sobota, 19 stycznia 2013

Marka którą musicie poznać - RevitaLash

Dzisiaj prezentujemy markę z branży kosmetycznej – RevitaLash. Gwarantuję Wam, że jeśli jeszcze jej nie pokochałyście, to z pewnością pokochacie. Jest to Marka zajmująca się produkcją i dystrybucją odżywek do rzęs, brwi, włosów, ale także inne kosmetyki, takie jak mascary, czy bazę pod podkład. Jednak sztandarowym produktem RevitaLash jest właśnie odżywka do rzęs.
Musicie ją znać z trzech powodów: po pierwsze i najważniejsze – oszołomi was spektakularne działanie jej produktów, widoczna gołym okiem poprawa wyglądu i kondycji rzęs(zagęszczenie, wzrost) jest widoczna już po kilku tygodniach aplikacji preparatu; po drugie – RevitaLash angażuje się w walkę z rakiem piersi na całym świecie współorganizując kampanie wspierające amazonki, badania, profilaktykę i leczenie, po trzecie – przez historię, która dała początek odżywce. O tej historii opowiem wam dzisiaj, o odżywce już niebawem, tak samo o tym, jak dbać o swoje piersi.
Początek jest niezwykły i mnie osobiście chwyta za serce, powodując, że w oku kręci się łza wzruszenia, bowiem odżywka ta powstała z miłości. Która z nas nie lubi romantycznych historii? :-)
Gayle Brinkenhoff zachorowała na raka piersi, w wyniku walki z chorobą i chemioterapii jej rzęsy osłabiły się, stając się rzadkie i kruche. Same wiemy, ile znaczą dla nas nasze włosy i rzęsy, więc możemy sobie tylko wyobrazić, co czuje osoba, która walcząc z chorobą traci atrybuty kobiecości. Mąż Gayle, doktor Michael Brinkenhoff, pragnąc pomóc jej wrócić do zdrowia, przy udziale kosmetologów, opracował recepturę odżywki stymulującej wzrost rzęs. Ten prezent i jego widoczne efekty spowodowały, że Gayle nabierała sił do walki.
Miał to być prezent tylko dla Gayle, jednak efekt zachwycał wszystkich bliskich pary. Dzisiaj RevitaLash dostępna jest dla każdej z nas. Dodatkowo Gayle i Michael nie poprzestali na spełnianiu marzeń o pięknych rzesach – część z dochodów ze sprzedaży swoich produktów przeznaczają na badania nad rakiem piersi i na inicjatywy edukacyjne z tym związane.
Czy to nie piękna historia?


Jagoda

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękujemy wszystkim za komentarze i opinie:) Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie wasze pytania. Zapraszamy także do wzajemnej obserwacji :)