czwartek, 28 marca 2013

Co z nim zrobić?
Kochani, wykorzystam czas, kiedy rozliczacie swoje PITy i pewnie często zastanawiacie się, komu oddać swój 1%. Pragnę przedstawić Wam młodego człowieka, który potrzebuje Waszego wsparcia.
Adrian Covan Kowanek  to utalentowany wokalista, członek kilku zespołów koncertujących na całym Świecie.  29 października 2007 roku Covan w trakcie podróży do Homla na Białorusi, wraz z grupą muzyczną Decapitated oraz Cronics uległ wypadkowi. Autobus, którym jechali muzycy miał kolizję z ciężarówką transportującą drewno. Adrian i perkusista Decapitated, Witek Kiełtyka, odnieśli poważne obrażenia. Zostali przewiezieni do Nowozybkowa w Rosji. Kiełtyka mimo starań lekarzy zmarł. Kowanek natomiast został przetransportowany do szpitala w Krakowie, gdzie przeszedł operację. W wyniku powikłań podczas zabiegu doszło jednak do niedotlenienia mózgu muzyka, co wywołało czterokończynowe porażenie mózgowe.
Obecnie Adrian przebywa w domu, przechodzi intensywną rehabilitację nie tylko na miejscu, ale także w centrach medycznych i ośrodkach rehabilitacyjnych. Poza stałą opieka rodziny, wymaga on kontroli  specjalistów. Ustawicznie stosowane są różne zajęcia rehabilitacyjne: tygodniowo 36 godzin rehabilitacji ruchowej, logopedycznej, masaży oraz 10 godzin dziennej opieki pielęgniarskiej oraz innych niekonwencjonalnych metod leczniczych (akupresura, akupunktura, wibracje, pola magnetyczne, etc.). Niezbędny jest stały specjalistyczny nadzór neurologiczny, fizykoterapeutyczny oraz konsultacje lekarskie.
Przedstawiając wam Adriana, pragnę poprosić Was o pomoc dla niego i jego rodziny. Liczę na Wasze wsparcie ina to, że i Wy podpowiecie z kolei swoim bliskim, komu mogą oddać symboliczną część swojego podatku.

Jeżeli chcesz podarować 1% swojego podatku Adrianowi, wpisz w zeznaniu podatkowym:
  1. Nazwę wybranej organizacji:
    Fundacja Anny Dymnej Mimo Wszystko
  2. Numer KRS organizacji: 0000174486
  3. KONIECZNIE w rubryce Informacje uzupełniające:
    Cel szczególny Adrian Kowanek.
  4. Kwotę wpłaty Jagoda

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękujemy wszystkim za komentarze i opinie:) Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie wasze pytania. Zapraszamy także do wzajemnej obserwacji :)