niedziela, 24 marca 2013

Wiosna z biżuterią marki Vissavi
Dziewczyny przyszła wiosna! Niestety jeszcze jej nie widać ani nie czuć. Nie możemy w żaden sposób wpłynąć na to żeby warunki na zewnątrz się poprawiły ale możemy poprawiać swoje samopoczucie dużymi, kolorowymi detalami, tak żeby czuć wiosnę w sobie.

 Duże naszyjniki i  bransoletki to na pewno hit tej wiosny, wielu projektantów proponuje je jako dodatek do stylizacji lub główny ich element. Dzięki dodatkom nawet najzwyklejszą, codzienną stylizację zmienić w całkiem niezwykły look.

 Chcę Wam przedstawić biżuterię która została wykonana dla marki Vissavi. Głównym atutem tej biżuterii jest jej ciekawe wzornictwo, kolorystyka i efektowne duże elementy które zwracają uwagę. Ogromną zaletą całej kolekcji jest to, że wykonano ją z najwyższej jakości naturalnych materiałów. Biżuteria składa się  z naturalnych korali bambusowych, sznurków bawełnianych i lnianych, skórę naturalną, kryształy, agat, hematyt oraz kryształy i koral. Wszystkie metalowe zapięcia wykonane są z antyalergicznych elementów. Osoby które mają uczulenie, będą mogły bez stresu o komfort i swoje zdrowie, nosić tą biżuterię.

W kolekcji znajdują się duże, kolorowe naszyjniki, bransoletki, zawieszki oraz kolczyki. Kolorystyka jest utrzymana w odcieniach czerni, bieli oraz w brązach, intensywnych pomarańczach, niektóre stanowią splot różnych barw.

Biżuteria doskonale łączy się z kolekcją Vissavi ( vissavi.pl ) na sezon wiosna – lato 2013, ponieważ została specjalnie wykonana w kolorystyce , abyśmy mogły skomponować całą stylizację.

Eva


2 komentarze :

Dziękujemy wszystkim za komentarze i opinie:) Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie wasze pytania. Zapraszamy także do wzajemnej obserwacji :)