sobota, 9 marca 2013

Zapowiedź Cracow Fashion Week 2013
Cracow Fashion Week zbliża się do nas wielkimi krokami! Już 16 marca wydarzenie otwiera konkurs Cracow Fashion Awards w Nowohuckim Centrum Kultury. Młodzi projektanci, absolwenci Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru zaprezentują widowni swoje kolekcje, które są świadectwem ich modowych wyborów i inspiracji. Zobaczymy projekty kreatywne,awangardowe i odważne, oraz takie, które wpisują się w bieżące tendencje i są gotowe donoszenia. Pokaz zrealizują modelki i modele z Agencji Promocji Mody Reklamex - współorganizatora imprezy. Wszystkie kolekcje ocenione zostaną przez Radę Mediów i Radę Wysokich Krawców w składzie której m.in Ewa Jagielska-Żak, Anna Jatczak, Ilona Kanclerz, Michał Zaczyński, Krystyna Mazurówna, Jerzy Antkowiak, Dorota Wróblewska i Monika Onoszko. To oni zadecydują, do kogo powędruje prestiżowa statuetka Kolekcji Roku oraz nagrody, stażei wyjazdy zagraniczne ufundowane przez partnerów pokazu. Wiele także zależy od internautów, którzy będą mogli oddać swój głos na zaprezentowane kolekcje na stronie www.ksa.edu.pl od środy 20 marca od godz. 15.00 do środy 27 marca do godz. 15.00. Zarówno na zwycięzcę jak i głosujących czekają atrakcyjne nagrody.
Poza konkursem  dla nowych projektantów, czekają nas pokazy, wykłady znanych osobistości ze świata mody, wystawy fotografii, warsztaty projektowania mody i biżuterii, konferencja blogerów modowych, swap i Targi Dizajnu oraz pierwszy w Krakowie bieg na szpilkach w ramach imprezy urodzinowej Galerii Kazimierz. Na większość wydarzeń  wstęp wolny.
Dzięki dużemu zaangażowaniu pasjonatów mody w dotychczasowe edycje Cracow Fashion Week Krakowa wznosi się na wysoką pozycję wśród modowych stolic świata.

Gorąco zapraszamy was do udziału! Szczegóły oraz harmonogram znajdziecie tutaj

Organizatorzy:

Szkoła Artystycznego Projektowania Ubioru, Agencja Modelek i Promocji Mody REKLAMEX,Galeria Kazimierz, Polska Fundacja Sztuki i Mody

Partnerzy Główni:

NIEBIESKI art hotel&SPA, Centrum Kształcenia Językowego The Point3 komentarze :

 1. Jeżeli uda mi się przyleciec do Polski to chciałbym się tam pojawić :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam nadzieję że się uda, bo szykuje się naprawdę fajne wydarzenie :) My oczywiście będziemy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. dziękuję za komentarz :) obserwuje!
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wszystkim za komentarze i opinie:) Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie wasze pytania. Zapraszamy także do wzajemnej obserwacji :)