czwartek, 16 maja 2013

Warkocz typu „Kłos”Moi drodzy! Ostatnio wraz ze step4hair prezentowaliśmy dla was elegancką wersję warkocza- typu "wodospad" (kliknij tutaj). Dzisiejsza propozycja to lekki i niebanalny splot, który wprowadzi trochę urozmaicenia na naszych głowach, a jednocześnie jako niezwykle modny, sprawdzi się w wielu letnich stylizacjach. Mowa o "kłosie", czyli warkoczu który dla niektórych (między innymi dla mnie), wydawał się wyższą szkołą jazdy, choć tak naprawdę wcale nie należy do najtrudniejszych fryzur, o czym możecie przekonać się w poniższym filmie. Zapraszam! Zobaczcie sami!

Karolina


 KOCHANI!
Step4Hair zaprasza do współpracy wszystkie blogerki i szafiarki!
Jako jedna z wielu gratyfikacji to METAMORFOZA, która jest zarejestrowana w postaci filmu szkoleniowego oraz sesji zdjęciowej na step4hair.com

Zapraszamy też do obserwacji bloga stepforhair.blogspot.com, dzięki czemu będziecie na bieżąco ze wszystkimi trendami i nowinkami ze świata fryzur!

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękujemy wszystkim za komentarze i opinie:) Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie wasze pytania. Zapraszamy także do wzajemnej obserwacji :)