czwartek, 11 kwietnia 2013

Oczekuj najlepszego z RevitaLash!


Pamiętacie, jak wspomniałam, że zabieram się za testowanie odżywki do rzęs RevitaLash ADVANCED ? Dzisiaj naszedł dzień, kiedy dumnie mogę zaprezentować efekty i chwalić się pięknymi rzęsami <3. Dziewczyny! To jest absolutny kosmetyczny hit, objawienie, rewelacja i kolejny kosmetyk, z którym rozstać się nie będę umiała. Jestem przekonana, że każda z Was szybko pokocha i stanie się  wierną fanką RevitaLash.Odżywkę testowałam przez okres blisko trzech miesięcy.  Ma ona formę eyelinera, przez co jej stosowanie jest dziecinnie proste, nakłada się ją wzdłuż linii rzęs każdego wieczora i pozostawia na noc. Początkowo zauważyłam, że w miejscach, na które nakładałam odżywkę, skóra jest zaczerwieniona, jednak po upływie kilku dni to ustało. Pomimo  to nie czułam szczypania i pieczenia, o którym czytałam w recenzjach, czy wypowiedziach na forach. Nie zauważyłam też, by działo się coś nieprzyjemnego, gdy trafiłam pędzelkiem do worka spojówkowego.
Już po upływie dwóch tygodni, zauważyłam pierwsze efekty - rzęsy wydłużyły się. Po miesiącu były długie, jednak nadal nie stawały się gęste. Trochę się tym martwiłam, jednak z czasem, zauważyłam, że stały się grubsze(tym samym ciemniejsze, bardziej wyraźne). Po zakończeniu kuracji RevitaLash rzęsy wyglądają wspaniale, jest ich znacznie więcej, są o wiele dłuższe niż przed stosowaniem odżywki (kochane, sięgają mi do łuku brwiowego, a gdy noszę okulary, wycierają mi szkła!!! :D). Moi znajomi po upływie miesiąca zaczęli dostrzegać efekty (jednak póki co, głównie Ci wtajemniczeni w moje eksperymenty). Dzisiaj pytają, czy mam swoje i średnio chcą wierzyć ; ) (wszyscy! Nawet Ci, którym się nie chwaliłam). Koleżanki je oglądają z nieukrywanym niedowierzaniem (każda z nas wie, jakie to uczucie, widząc je w takim stanie :P).

Rzęsy przed stosowaniem odżywki

 

Jedynym minusem całej kuracji jest fakt, że bardzo dużo czasu spędzałam przed lustrem szukając nowych rzęs z początku, a teraz nie mogąc się na nie napatrzeć, marnuję go dwa razy więcej. Także cena sprowadza na ziemię, jednak uważam, że zakup tej odżywki, to inwestycja w siebie, a takie wydawanie pieniędzy moim zdaniem, jest jedyną pewną i zwracającą się inwestycją (powtarzam to sobie za każdym razem, gdy wracam z nową torebką, czy butami - działa i polecam każdemu wahającemu się ; )).
Dla mnie, w skali 1-10, RevitaLash dostaje 11. Nie ważne jest to, że stosunkowo długo czeka się na efekty, że trzeba być systematycznym, co może dla niektórych być uciążliwe. Rzęsy po kuracji rekompensują wszystkie „trudy” w stu procentach.
Kochani,  polecam!
A Wam jak podobają się efekty? : )

Jagoda

Rzęsy po kuracji, przed wytuszowaniemRzęsy po kuracji, wytuszowane


Cennik RevitaLash

1 komentarz :

  1. Zazdroszczę pięknych rzęs! Właśnie zastanawiałam się nad zakupem jakiejś odżywki i pomogłaś mi dokonać wyboru. Będę zaglądać :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wszystkim za komentarze i opinie:) Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie wasze pytania. Zapraszamy także do wzajemnej obserwacji :)