piątek, 26 października 2012

Kongres i Targi Kosmetyczne
     Już za dwa tygodnie (tj.10-11.11.2012) odbędzie się największa impreza kosmetyczna w Polsce.  Kongres LNE &spa organizowany jest dwa razy w roku w krakowskim NCKu. Zrzesza najwybitniejszych specjalistów z dziedzin związanych z kosmetologią, dermatologią , wizażem i z innych dotyczących pielęgnacji skóry i jej upiększania.
Na kongresie odnajdą się nie tylko osoby z branży, ale wszyscy amatorzy kosmetyków, zabiegów i pielęgnacji ciała, ponieważ Kongres LNE to:
·         Konferencja (wykłady, panele, pokazy),
·         Sympozjum podologiczne (najprościej rzecz ujmując: podolog– lekarz od stóp), ciekawostki z zakresu pielęgnacji gabinetowej stóp, problemy stóp i ich rozwiązywanie,
·         Forum manicure-pedicure, (mistrzowie w dziedzinie stylizacji paznokci chętnie prezentujący swoje umiejętności, nowości w zdobieniu i pielęgnacji)
·         Premierowe prezentacje zabiegów kosmetycznych firm wiodących prym na rynku kosmetycznym,
·         Atelier kongresowe – możliwość spotkania z wykładowcami, komentowania wykładu, zadawania pytań,
·         Targi – to, co pewnie większość interesuje najbardziej :-) (kochane! 100 firm kosmetycznych, prezenty, promocje, atrakcyjne ceny, pokazy zabiegów na chętnych uczestniczkach… czy chcemy czegoś więcej?),
·         Art Visage Pro-Ogólnopolskie Mistrzostwa Makijażu i Stylizacji – czyli coś dla oka i inspiracje makijażowe:-).

   Serdecznie zapraszam wszystkich, warto wybrać się choć na chwilę, zobaczyć co ciekawego pojawi się na rynku, zapytać o zabiegi, do których nie jesteście przekonane, kupić i wypróbować kosmetyki, w których wyborze pomagają kosmetolodzy, oraz obejrzeć jak pracują profesjonaliści.
Z pewnością po targach napiszę i opowiem Wam o tym, co zainteresowało mnie najbardziej :-).

Jagoda

1 komentarz :

Dziękujemy wszystkim za komentarze i opinie:) Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie wasze pytania. Zapraszamy także do wzajemnej obserwacji :)